3 in article

10 lietas, kas agrāk vai vēlāk liks vīrietim tevi pamest.

4

Vai jums liekas, ka jūsu vīrietis pēdējā laikā ir attālinājies no jums? Jūs mēģināt, bet nevarat atrast iemeslu?

Dažreiz mēs varam kaut ko darīt ar vislabākajiem nodomiem, bet patiesībā tas iznīcina tuvību ar mūsu partneri. Tas, kas mums ir normāli, var nebūt normāls citam cilvēkam. Daži no jūsu toksiskajiem ieradumiem var izslēgt vīrieti, pat ja viņš jūs mīl. Piemēram:

  1. Kad tu drāmu veido no nekā.

Būsim godīgi: daudzas sievietes to dara, lai satricinātu lietas. Un, lai arī vīrieši zina par sieviešu emocionalitāti, ja tas notiek pārāk bieži, viņš to neizturēs.

  1. Kad jūs pastāvīgi pārbaudāt, kur viņš ir un ar ko.

Jā, jūs vēlaties pastāvīgi sazināties, bet tas nav iespējams. Ja jūs katru stundu uzzināsiet, kur viņš ir un ko viņš dara, tas ne tikai kļūs garlaicīgi, bet arī šķitīsit izmisis. Nekas nenovērš vīrieti ātrāk par piespiešanu.

  1. Jūs pārbaudāt viņa tālruni.
6

Ja jums nav pamata apšaubīt viņa lojalitāti, pārtrauciet pārbaudīt viņa tālruni. Varbūt pirms tevi nodeva un pievīla, bet viņam nevajadzētu ciest citu kļūdu dēļ. Un, ja jums ir pamats viņu aizdomāt, labāk pastāstiet viņam tieši.

  1. Salīdzinot viņu ar bijušo.

Tātad jūs daudz sāpinājāt vīriešu ego. Jā, salīdzinājumi ar citiem, īpaši ar pirmajiem, nevienam nav patīkami. Ja jūsu bijušais būtu tik labs, jūs joprojām būtu ar viņu, bet jūs neesat ar viņu. Un punkts.

  1. Kad jūs mēģināt pieņemt svarīgus lēmumus viņa vietā.

Ja jums ir veselīgas pieaugušo attiecības, viņam vajadzētu novērtēt jūsu viedokli un konsultēties ar jums. Bet tas nedod jums tiesības uzkāpt visās viņa dzīves jomās. Cieniet viņa lēmumu atstāt kādu dzīves daļu tur, kur jūs neesat.

  1. Kad jūs strādājat par viņa “pārstāvi”.

Ja viņš strīdas ar kādu, paliec malā. Kad jūs runājat viņa vietā viņa klātbūtnē, šķiet, ka viņš pats nevar aizstāvēt sevi. Tas sāp viņa ego. Atbalsti viņu, esi viņa pusē, bet nerunā viņa vietā.

  1. Kad jūs pārkāpjat viņa personīgo telpu.

Jā, jūs tagad esat kā viens veselums, taču tas nenoliedz faktu, ka katram no jums vajadzētu būt personīgai telpai. Ja viņš vēlas dažreiz palikt viens vai pats satikties ar draugiem, cieniet to.

  1. Kad esat pārāk greizsirdīgs.

Un jūs pats sākat nākt klajā ar scenārijiem, kas it kā notiek viņa dzīvē. Nav nepieciešams domāt un izteikt savus minējumus. Ja kaut kas jūs traucē, vienkārši runājiet ar viņu – tam jābūt labās attiecībās.

  1. Kad jūs pats sākat.

Daudzas sievietes tik ļoti pārstāj rūpēties par sevi, kad domā, ka vīrietis jau ir kabatā. Un tas ir svarīgi vīrietim.

  1. Kad jūs pārāk agri jautājat.

Jūs, iespējams, esat pārliecināts par savām jūtām, taču tas nenozīmē, ka jums vajadzētu steigties pārāk agri, lai norādītu, ka ir pienācis laiks precēties. Vīrietim ir daudz grūtāk pieņemt tik svarīgu lēmumu, un, ja jūs pastāvīgi dodat mājienu, tas viņu atsvešinās.

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here