3 in article

6 ieteikumi, kas jāsaprot mīļākajām.

4

Saimnieces var nosodīt, bet jums nevajadzētu zvērēt. Tā kā ne vienmēr ir iespējams kontrolēt, ar kuru jūs iemīlaties, jūs ne vienmēr zināt tā vīrieša statusu, ar kuru jūs tuvojaties, un pats vīrietis ne vienmēr jums par to stāsta. Ir daudz nianšu, un šajā gadījumā lielāka vainas apziņa ir vīrietim, kurš krāpjas. Mīļotājiem ir jāapgūst dažas mācības:

  1. Šī ir vīrieša izvēle.

Lielākā daļa sievu vaino citu sievieti par vīra krāpšanu. Bet, ja vīrietis nevēlas, viņš nekad nemainīsies. Viņu glaimos ar citas sievietes uzmanību un pat neatlaidību, taču viņš atcerēsies savu sievu, mīlestību un cieņu pret viņu. Un, ja viņš krāpās, tas nav tikai tāpēc, ka saimniece izrādījās skaistule.

  1. Tā nav jūsu vaina, ja viņš krāpjas.

Mēs, sievietes, mēdzam sevi vainot. Bet viņa nodevība nav ne sievas, ne jūsu vaina. To viņš nolēma mainīt. It īpaši, ja jūs vispār nezināt, ka viņš ir precējies.

  1. Tu nekad nebūsi viņa galvenā prioritāte.

Pat ja viņš slēpj savu sievu no jums, jūs no viņa uzvedības sapratīsit, ka viņam ir jādara svarīgākas lietas nekā jums. Viņš vienmēr atradīs attaisnojumus, kāpēc nevar ar tevi tikties, bet cerēs, ka tu viņam vienmēr esi brīva.

6

Viņš nekad necentīsies par tevi pārāk daudz, tikai to, kas viņam ir ērti. Viņš nebūs tur, kad tev būs slikti. Viņš vienmēr priekšroku dos sievai.

  1. Jūs varat pasargāt savu sirdi.

Ja jūs sākotnēji zināt, ka viņš ir aizņemts, jūs saprotat, kurp dodaties. No viņa nevar gaidīt vairāk nekā tikai apmeklējumus seksa nolūkos. Bet sievietes ir tik sakārtotas, ka joprojām sāk veidot cerības un uzkrāt ilūzijas. Tāpēc labāk aizsargāt savu sirdi un vairs tajā neiesaistīties.

  1. Tas ir glaimojoši.

Protams, tas ir glaimojoši, ja vīrietis, kurš it kā mīl citu, pārkāpj morāles normas jūsu vietā. Ka viņš riskē ar tevi. Jūs jūtaties vēlams, jūs pat jūtat kaut kādu spēku. Turklāt adrenalīns tam, ko jums abiem nevajadzētu darīt.

  1. Jūs pastāvīgi šaubāties par sevi.

Vairumā gadījumu mīļākā zina savu statusu. Un viņa saprot, ka nevēlētos atrasties sava vīrieša sievas vietā. Bet tajā pašā laikā viņam ir jūtas pret viņu. Tāpēc viņa šaubās par savām vērtībām un arī par to, ko ir vērts: vai tiešām viņa nav cienīga būt ne tikai mīļākā?

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here