3 in article

6 lietas, kuras uzzināju, mīlot nepareizos cilvēkus.

  1. Jūs nevarat likt citam cilvēkam jūs mīlēt.
4

Lai kā jūs censtos, jūs to nevarat izdarīt. Dažreiz mūsu jūtas nav savstarpējas, un tas ir dzīves fakts. Tas ir sāpīgi to apzināties, ja nevari neko pateikt vai darīt, lai mainītu otra cilvēka domāšanas, jūtas un uzvedības veidu. Dažreiz jums vienkārši jājautā sev, vai viņš ir vērts viņu mīlēt, lai pārliecinātu viņu, ka esat viņa uzmanības vērts.

  1. Ja cilvēks nepieliek pūles, tu viņam neesi svarīgs.

Ja jūs vienmēr rakstāt vispirms, veicat pirmo soli, plānojat nākamo datumu, un viņš pat nepilna no tā, it īpaši attiecību sākumā, tad viņu neinteresē. Viņš izdara minimumu, un nekas nemainīsies. Viņš vienkārši pievērš jūsu uzmanību, bet, ja viņš nemēģina attiecību sākumā, pēc tam nekas nemainīsies. Vai tiešām vēlaties būt kopā ar kādu, kurš pat nemēģina jūs labāk iepazīt?

  1. Nav nepareiza laika, kad jūs patiešām kādu mīlat.

Jā, mūsu dzīve dažkārt var būt ļoti grūta un haotiska, taču, ja jūs patiešām kādu mīlat, tad jūs viņu neļaujat iet tāpat, bet vismaz mēģiniet. Daudzi cilvēki satiekas grūtos brīžos, kad vēlas pievērsties karjerai vai pārcelties citur. Bet, satiekot kādu, jūs patiešām uzskatāt par savu personu, tad esat gatavs darīt visu, lai viņu nezaudētu.

Jūs varat satikties pēc dažiem gadiem, kad apstākļi ir labāki, taču nevarat cerēt, ka otra persona pārtrauks savu dzīvi, gaidot jūs. Ja jums patīk, jūs mēģināt saglabāt šo mīlestību neatkarīgi no tā, cik grūti tas varētu būt.

  1. Nav jāšaubās par sevi, ja viņš izvēlas citu.
6

Jautājumi nav vajadzīgi: kāpēc viņa un ne es? Kas viņā ir, kas nav manī? Nav nepieciešams sevi salīdzināt ar citu. Jūs vienkārši nederējāt viens otram, bet viņi to darīja, pat ja jūs tā nedomājāt. Tas ir tikai tas, ka viņš nejuta dzirksti kopā ar jums, bet viņš to jutās ar to. Un tam nav nekāda sakara ar jūsu izskatu vai raksturu.

  1. Ja viņš salauza tavu sirdi, visticamāk, viņš to darīs vēlreiz.

Gadiem ilgi es devu pārāk daudz iespēju tiem, kuri tās nebija pelnījuši, un 9 reizes no 10 viss beidzās tāpat kā pirmajā reizē. Vai tiešām vēlaties vēlreiz riskēt ar savu sirdi, piešķirot personai vēlreiz tai piekļuvi? Varbūt dažreiz kāds ir pelnījis otro iespēju, bet acīmredzami ne vairāk.

  1. Dažiem cilvēkiem ir lemts ienākt jūsu dzīvē, bet nav lemts palikt tajā.

Šķiršanās no dažiem cilvēkiem var būt svētība, pat ja tas toreiz nešķita tā. Nesakārtotas attiecības mums māca to, ko mēs nevēlamies attiecībās un partnerī. Pēc kāda laika pēc sadalīšanās mēs skaidrāk uzlūkojam situāciju un saprotam, ka tā tam bija jābūt. Ka šī ir tikai mācība, lai vairāk saprastu par dzīvi un sevi.

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here