3 in article

8 sieviešu izmisuma pazīmes, kas atvaira vīriešu uzmanību.

4

Dāmas, savelciet sevi, jo ir laiks dzirdēt skarbo patiesību. Lai gan tas neattiecas uz visiem, ir sievietes, kas reizēm uzvedas izmisīgi un uzmācīgi, kas vīrieti atgrūž, pat ja viņš par viņu interesējās. Lai izvairītos no šādām kļūdām nākotnē, šeit ir daži punkti, kurus labāk nedarīt (pēc pašu vīriešu domām):

  1. Pārāk daudz runā.

Dažas sievietes parasti ir izejošākas nekā citas. Bet, kad jūs nepārtraukti tērzējat, viņš to var uztvert kā izmisumu, it kā jūs pastāvīgi gribētu būt uzmanības centrā, it īpaši, ja runājat tikai par sevi. Tas ir tā, it kā jūs mēģinātu viņu pārliecināt, ka esat foršs. Bet jūs pats nevēlaties satikties ar puisi, kurš tā uzvedas, vai ne?

  1. Nosūtiet nākamo ziņojumu, vēl nesaņemot atbildi uz pirmo.

Jā, lielāko daļu vīriešu nevar saukt par korespondences meistariem, taču tas nenozīmē, ka jums vajadzētu vēlreiz rakstīt viņam, negaidot atbildi. Ja nekas nav steidzams, esiet pacietīgs un paļaujieties, ka viņš jums atbildēs, ja viņu jūs interesēs. Nesteidzieties spriest par viņa interesi pēc tā, cik ātri viņš reaģē, ja vien principā viņš nav sarunu cienītājs.

  1. Pasakiet viņam, ka meklējat draugu.

Šī nav informācija, ko dalīties, satiekoties ar kādu, pat ja tā ir taisnība. Tad vīrietis domās, ka jums ir vienalga, kādas ir attiecības, ja vien ir puisis. Varbūt viņš nav pret nopietnām attiecībām, bet vīrieši dod priekšroku tam, ka viss attīstās dabiski un pamazām.

  1. Steigties attīstīt attiecības.
6

Tas pats attiecas uz attiecību attīstību. Varbūt vīrietis teorētiski nav pret kāzām un bērniem, taču viņš nevēlas to apspriest pašā jūsu pazīšanās sākumā, kad viņš jūs vēl īsti nepazīst. Nesteidzieties runāt par nopietniem plāniem un piespiest attiecības. Tas izslēdz pat nopietnus vīriešus.

  1. Lūdziet komplimentus.

Visiem patīk dzirdēt jaukus vārdus, taču tas nenozīmē, ka viņus lūdz. Jūs radāt nedrošas sievietes iespaidu, kas nav pievilcīgi.

  1. Apvainojiet un pazemojiet citas sievietes.

Var just konkurenci, bet tādas nav. Un, pazemojot citas sievietes, jūs nekur nenonāksiet, ja vēlaties pārliecināt vīrieti, ka esat labāks par viņiem. Viņš sapratīs, ka jūs esat izmisis un nedrošs. Un tas ir pretīgi.

  1. Pavadiet visu laiku sociālajos tīklos.

Attiecības ir reālā dzīve. Tie notiek patiesībā, nevis tiešsaistē. Nerakstiet dusmīgus ierakstus, kad jums ir kautiņš, nelieciet fotogrāfijas ar citiem puišiem, lai padarītu jūsu greizsirdīgu. Tie visi ir izmisuma kliedzieni, un to saprot ne tikai jūsu draugs, bet arī visi jūsu abonenti.

  1. Atnākt pie viņa bez brīdinājuma vai sarīkot it kā nejaušu sanāksmi.

Daži cilvēki domā, ka tas ir jauki, bet patiesībā jūs vadāt kā stalkers. Šī ir super izmisīga rīcība, kas ļoti ātri nobiedēs vīrieti.

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here