3 in article

9 iemesli kādēļ vīrietis pazūd no Jūsu dzīves bez paskaidrojuma

4

Ja jūs neesat pirmo gadu attiecību meklējumos, tad droši vien nācās sastapties ar vīriešiem, kuri vienkārši pazuda bez pēdām, neko pat nepaskaidrojot. Kāpēc viņi to dara – vīrieši paši saka:

  1. Viņam ir cits.

Viens no visredzamākajiem iemesliem. Tikai ne vienmēr ir skaidrs, vai viņam ir cits, vai principā viņš vienlaikus satiek daudzus. Bet, ja viņš pēkšņi pārtrauca atbildēt uz jūsu zvaniem un ziņojumiem, visticamāk, viņš atrada īpašu, pie kura nolēma apstāties.

  1. Viņš nevēlas nopietnas attiecības.

Jā, viņš var sākt ar tevi satikties, taču tas nenozīmē, ka viņš vēlas, lai viss būtu nopietni. Tāpēc, kad viņš jūt, ka attiecības iet pārāk tālu vai ka jūs neesat apmierināts ar visu, kā tas ir, viņš var vienkārši aizbēgt.

  1. Tu esi viņa atkāpšanās.

Viņš nevēlas šķirties, bet vēl nevēlas turpināt attiecības. Tādēļ viņš vienkārši izšķīst gaisā bez paskaidrojumiem, lai vēlāk, ja vēlas, viņš tikpat negaidīti atgrieztos.

  1. Viņš izvairās no neērtām sarunām.
6

Viņš nolēma tevi atstāt, taču nevēlējās redzēt tevi raudam un sarunāties ar grūtībām par to, kāpēc viņš dodas prom. Jo viņš vienkārši pazuda.

  1. Viņš jums nav pietiekami labs.

Varbūt viņš nav pārliecināts par sevi un uzskata sevi par jums necienīgu. Jo, baidoties, ka pametīsit viņu, viņš vispirms aizbēg.

  1. Viņš nav pārliecināts par jūsu interesi.

Varbūt jūs domājat, ka tas ir tas, kurš jūs nevēlas, jo viņš aizbēga, bet patiesībā viņš nav pārliecināts, ka jūs viņu vēlaties. Ja vīrietis nejūt savstarpēju līdzjūtību, viņš var vienkārši aiziet. Varbūt šī ir pat pārbaude, lai redzētu, vai tu skriesi pēc viņa.

  1. Jūs izdarījāt kaut ko nepareizi.

Varbūt jūs viņu aizvainojāt, vai varbūt jūs vienkārši izdarījāt to, ko viņš uzskata par tabu. Tad viņš nolēma darīt to, kas viņam bija jādara – vienkārši aiziet.

  1. Jums nav taisnība vienam pret otru.

Ja vīrietis neredz jūsu attiecību izredzes, viņš var nolemt vienkārši aiziet, pat neko nepaskaidrojot. Varbūt jūs pat nesaprotat iemeslu, taču kāds brīdis jūs attur viņu no turpmākajām attiecībām.

  1. Jūs esat pārāk uzmācīgs.

Vīriešiem nepatīk, ja sievietes pārāk steidzas veidot attiecības un tiek uzspiestas. It īpaši, ja jūs patiešām vienkārši sākāt satikties. Tad viņi vienkārši vairs nereaģē uz jūsu zvaniem un ziņojumiem.

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here