3 in article

Daži ieteikumi, par to kā tava klusēšana liek vīrietim skumt pēc Jums

4

Varbūt jūs jau esat dzirdējis par noteikumu “Nav savienojuma”? Kad jūs pārtraucat visus kontaktus ar vīrieti, atstājot viņam tikai jūsu klusumu. Un patiesībā šī patiesība viņam var pateikt vairāk nekā jebkurš vārds.

Nav svarīgi, vai tas ir tavs draugs, bijušais vai kāds, kas tev patīk, klusēšana ir labākā taktika, kad tev ir nepieciešams iesildīt vīrieša interesi.

Klusums darīs savu darbu, bet svarīgi ir tas, ko jūs darāt šī klusuma laikā. Ja jūs vienkārši skatāties uz tālruni un pastāvīgi gaidāt, kamēr tas zvana, tas nedarbosies. Jums jādzīvo aizņemta dzīve un jābauda tā. Tad, pat ja jūsu stratēģija nedarbojas, jūs to pat nepamanīsit.

Šobrīd jūs esat pie tā fiksēts, jūs esat apsēsts ar savām attiecībām (vai to trūkumu). Rezultātā jūs analizējat katru sarunu un saraksti. Un jums jākoncentrējas uz sevi. Pavadiet laiku kopā ar draugiem, strādājiet pie sevis, uzziniet kaut ko jaunu.

6

Atcerieties, ka vīrietis nevar ilgoties pēc jums, ja jūs vienmēr esat blakus. Pārstāj būt pārāk pretimnākošs un ļauj viņam pamanīt tavu prombūtni.

5 iemesli, kāpēc jūsu klusēšana ietekmē vīrieti:

  1. Tas liek viņam redzēt, ko viņš ir zaudējis.

Cilvēki parasti nenovērtē to, kas viņiem ir, kamēr neriskē to pazaudēt. Varbūt viņš tevi uzskatīja par pašsaprotamu, jo nebaidījās zaudēt. Bet ar klusuma palīdzību jūs liksit viņam saprast, ka šis risks ir reāls.

  1. Tas izjauc viņa paradumus.

Ja jūs pastāvīgi esat kopā ar vīrieti, viņš, iespējams, jau ir pieradis. Esmu pieradis ar tevi runāt pēc darba, esmu pieradis, ka kāds par viņu uztraucas. Bet, ja jūs pēkšņi klusēsiet, jūs pārtrauksit viņa ieradumu. Viņš gribēs ar jums runāt, bet pēkšņi sapratīs, ka jūs nezvanāt un nerakstāt. Būdams nepieejams, jūs liksit viņam ilgoties pēc jums.

  1. Tas liks viņam visu analizēt.

Viņš sāks domāt, kāpēc jūs pēkšņi pārtraucāt runāt, ko viņš darīja nepareizi. Viņš sāks analizēt jūsu attiecības un viņa uzvedību. Ja tu viņam esi svarīgs, viņš vēlēsies to novērst. Jebkurā gadījumā viņš labāk sapratīs savas jūtas pret tevi.

  1. Tas ir apšaubāms.

Varbūt pirms viņš bija pārliecināts par jūsu attiecībām un tāpēc pārtrauca viņiem pievērst pienācīgu uzmanību. Tavs klusums liks viņam domāt, kas vainas, kāpēc tu nezvani, varbūt viņš tev vairs nepatīk? Kad vīrietis sāk šaubīties, viņš domā vairāk par tevi, viņam kļūst par izaicinājumu atkal tevi uzvarēt.

  1. Tas dod viņam laiku.

Vīrieši attiecības neizveido tik ātri. Varbūt jūs uzreiz sapratāt, ka tas ir jūsu saderināšanās, bet viņam vajag vairāk laika. Dodiet viņam, lai viņš sakārtotu savas jūtas un to, ko viņš vēlas no attiecībām. Kad viņam būs laiks, viņš sapratīs, ka viņam tevis pietrūkst.

Kā precīzi izmantot klusumu

Nerakstiet, nezvaniet, nepatīk viņa fotogrāfija. Ieslēdziet nelielu ignorēšanu.
Kad viņš sazinās, nekavējoties neatbildiet uz viņa ziņojumiem un zvaniem. Neatbildēt vispār ir nepieklājīgi un bīstami. Vienkārši veltiet laiku. Ļaujiet viņam domāt par to, ko jūs darāt.
Vispirms pabeidziet sarunu. Mērķis ir atstāt viņu vēlēties vairāk. Sakiet, ka esat aizņemts un tagad jums jādodas – nevelciet sarunu vai sarunu pa tālruni. Esiet mierīgs, nepārlieciet to.
Neesiet pārāk aktīvs sociālajos tīklos. Ļaujiet viņiem brīnīties, ko jūs darāt.
Blakus izmantojiet to pašu smaržu. Viņš pie tā pieradīs, un jūsu prombūtnes laikā to pamanīs citos un domās par jums. Jūs pat dažreiz varat atstāt pāris pilienus smaržu uz viņa mājas lietām – teiksim, atzīmējiet teritoriju).
Esiet jautri un noslēpumaini. Nesteidzieties viņam visu izstāstīt. Viņam nav jāzina viss vienlaikus.
Atstājiet kaut ko savu viņa mājā. Viņa viņam atgādinās par tevi.

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here