3 in article

Es devu tev vairāk iespēju nekā tu esi pelnījis. Tagad pietiek.

4

Esmu tam pāri. Esmu pārāk daudz reizes teicis: “Vēl tikai vienu reizi.” Pārāk bieži es aizbildinājos: “Viņš negribēja.”

Es vienmēr aizbildinājos ar jums, tāpēc tā kļuva par automātisku atbildi uz visu, ko jūs darījāt. Es pat nezināju, ka varu būt tik akla. Tad tu biji mans sapņu cilvēks. Jūs šķita tik uzmanīgs, gādīgs.

Bija vajadzīgi gadi, lai saprastu, ka jūs vienkārši izmantojat mani un zināt, kā ar mani manipulēt. Es izkusu no taviem vārdiem un pieskārieniem. Nekas nevarēja mani padarīt laimīgāku. Tāpēc es jums tik bieži piedodu.

Kad tu kļūdījies, sākumā es iesmējos. Jūs pārliecinājāt mani, ka tas ir labi. Es jutos tik mīlēta, ka domāju, ka jūsu kļūdas ir normālas. Mēs visi esam nepareizi, vai ne?

6

Kad es biju dusmīga uz tevi, tu sāki mani skūpstīt, un es atkal nomierinājos. Ja tu mani nemīlētu, tu ar mani tā neizturētos, vai ne?

Un tā tas bija no vienas iespējas uz otru.

Katru reizi, kad es biju dusmīga uz tevi, notika kautiņš, bet beigās es tev piedevu. Varbūt mani apžilbināja mīlestība, vai varbūt es tik ļoti gribēju sajust tavu mīlestību, tāpēc es aizvēru acis visiem.

Es tevi attaisnoju. “Viņš, iespējams, ir vienkārši aizņemts, jo aizmirsa man piezvanīt.” “Viņš nevarēja aizmirst par manu dzimšanas dienu, tas vienkārši izlidoja no viņa galvas.”

Es atradu sev katra sīkuma iemeslu. Es pat vainoju sevi: viņi saka, ja jūs kaut ko aizmirsāt, tā ir mana vaina, ka es jums to neatgādināju. Jā, un tu liki man domāt, ka man viss ir jāpacieš un jāpiedod par to, ko tu man nopirki.

Es vairs nezināju, vai paliku ar tevi tāpēc, ka tevi mīlēju vai vienkārši tāpēc, ka biju pie tā pieradusi.

Pirmo reizi, kad mēģināju aiziet, jūs raudājāt un draudējāt sevi nogalināt. Es domāju, ka ar to tiek manipulētas tikai sievietes. Bet es tev noticēju un noslīcināju iekšējo balsi, kas lika man skriet.

Jūs apsolījāt mainīties, tad kāpēc es aiziešu? Es uzskatīju sevi par sliktu, jo nevarēju uzlabot mūsu attiecības. Es nolēmu aiziet un jutos kā gļēvulis. Un jūs paskatījāties uz mani ar tādām acīm, ka es nevarēju atteikt un nedot jums vēl vienu iespēju?

Un es atkal izdarīju to pašu kļūdu. Bet tagad ar to pietiek!

Pietiekami uzklausot savus attaisnojumus un ticot tukšajiem solījumiem.

Tā mazā meitene, kas bija akla un stulba, ir izaugusi un vairs nav naiva. Un jūs ticējāt, ka es tāda arī palikšu.

Bet tagad es izvēlos sevi.

Nekas pasaulē neliks man jums dot vēl vienu iespēju, jo jūs neko neesat mainījis miljonos iespēju, kuras es jums jau esmu devis.

Man pietiek. Jūs vairs neesat pelnījis nevienu iespēju.

Beidzot pieņēmu lēmumu, kas mani iepriecinās.

Ir kāds, kurš pilnībā izmanto vienu iespēju, un es to gaidīšu. Es sapratu, ka pietiek ar vienu iespēju tam, kurš vēlas tevi mīlēt. Viņam nav vajadzīgas desmitiem iespēju, lai saprastu, ko es viņam domāju. Viņš nekavējoties izturēsies pret mani pareizi.

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here