3 in article

Jūs ļaujat viņam tā izturēties pret jums, un tikai jums ir iespēja to pārtraukt.

4

Daudzi no mums bija kopā ar vīriešiem, kuri vienkārši nezināja, kā uzvesties attiecībās. Varbūt viņi lika mums ilgi gaidīt atbildi uz ziņojumu vai nezināja, kā izrādīt savu mīlestību. Mēs pieļāvām daudz kļūdu, domājot, ka šīs ir normālas attiecības. Mēs domājām, ka mums jāpaliek un jācīnās, lai kaut kas izdotos.

Pēc daudziem gadiem es sapratu, ka tas, ko es saucu par mīlestību, nav mīlestība. Tā nav mīlestība, ja viņš spēlē ar manām jūtām un pēc tam aiziet, tad atgriežas manā dzīvē.

Tā nav mīlestība, ja viņš mani uzskata par pašsaprotamu un saka, kas man sāp. Vai tā varētu būt mīlestība?

Man nevajadzētu viņam lūgt uzmanību, aizbildinoties ar to, ka attiecībām ir jāpieliek pūles. Šī nav attiecību cīņa. Tās ir sāpes cīnoties ar vīrieti, kurš pret mani izturas slikti un nemēģina mainīties.

6

Tā bija spēle, kas mani visu laiku sāpināja. Kad sapratu, ka arī viņš to visu saprot, es pieņēmu lēmumu. Es vairs nebiju viņa rotaļlieta.

Es nolēmu būt sieviete ar jūtām un emocijām, sieviete, kura iestājas par sevi pat tad, kad neviena nav blakus.

Es to pārdzīvoju, jo zinu:

Vīrietis izturas pret tevi slikti tikai tāpēc, ka tu viņam atļaujies.

Un tāpēc tikai jūs to varat apturēt.

Kad jūs iestāsieties par sevi, viņš vairs nevarēs noslaucīt jums kājas. Viņš nevarēs izturēties pret tevi tā, kā tu neesi pelnījis, jo viņš sapratīs, ka tu vairs to neuztversi.

Jums vienmēr ir jāpieprasa sev labākais. Un, ja vīrietis to nevar jums dot, atstājiet viņu. Jūs pats izveidojat savu laimi. Ja ļausiet viņam redzēt jūsu vājumu, viņš sapratīs, ka var ar jums manipulēt.

Bet, kad jūs sakāt, ka ar to jums pietiek, viņam būs jāpārtrauc sava sliktā uzvedība. Viņš redzēs, kā stipra sieviete paceļas no pelniem un vairs neļauj viņu izmantot. Viņš redzēs pārliecību un baidīsies turpināt spēlēt ar tevi.

Kad viņš saprot, ka jūs beidzot saprotat, ko esat pelnījis, viņš neko vairāk nevar jums darīt.

Jūs parādīsit, ka vēlaties patiesu mīlestību, un atvērsiet durvis, lai viņš aizietu, jo viņš nezina, kas ir patiesā mīlestība.

Viņš pārbaudīja jūsu robežas, bet ir pienācis laiks to pārtraukt. Ja jūs neveicat šo soli un neņemat lietas savās rokās, tad kurš?

Vai jūs domājat, ka viņš apstāsies, kad redzēs, ka esat salauzts? Protams, nē. Viņš pārtiek no jūsu sāpēm – to dara toksiski vīrieši. Viņi meklē upuri un spēlē ar to. Bet viņi to dara tik ilgi, kamēr jūs to atļaujat.

Iemācieties vairāk mīlēt sevi, lai atpazītu šo attieksmi. Esiet drosmīgs, iestājoties par sevi. Ļaujiet viņam redzēt spēku jūsu acīs, ka viņš vairs jūs nekontrolē.

Varbūt tu viņam šķita vāja, bet tevī ir spēks, kas viņam jāredz. Pretējā gadījumā viņš turpinās slikti izturēties ar jums.

Neļaujiet to darīt nevienam vīrietim. Tevi radīja mīlestība, nevis iebiedēšana.

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here