3 in article

Kā vīrietis sūta īsziņas meitenei, kura viņam patiešām patīk

4

Mēs visi to pārdzīvojām: kad jūs daudz sarakstāties ar vīrieti, bet jūs joprojām nesaprotat, kas ir starp jums. Jūs meklējat pavedienus viņa ziņojumos, mēģināt izprast viņa jūtas, un šeit jums vajadzētu pievērst uzmanību:

  1. Viņš uzliek flirtēšanas emocijzīmes.

Varbūt viņš nevar tieši pateikt par savām simpātijām, bet viņš to norāda ar emocijzīmēm. Turklāt parasti vīrieši nelieto emocijzīmes, un, ja viņš to izmanto, tad viņš noteikti vēlas, lai viņu iepatiktos.

  1. Viņš negaidīti raksta.

Tāpēc viņš domā par tevi. Parasti vīrieši atbilst noteiktam mērķim: piemēram, norunāt tikšanos. Un, ja viņš jums raksta tieši tāpat, bez iemesla vai iemesla, tad viņš flirtē un vēlas, lai jūs domājat par viņu tāpat kā ar jums.

  1. Viņš raksta jums garas ziņas.

Cilvēks netērēs laiku garām ziņām kādam, kurš viņam nepatīk. Atcerieties, kad jūs pēdējo reizi saņēmāt garas ziņas no vīrieša? Noteikti tas bija kāds, kurš pret tevi jutās patiesi.

  1. Viņš uzdod jums dīvainus jautājumus.
6

Viņš tikai cenšas kļūt radošs, lai jūs ieinteresētu, un viņš vēlas arī jūs labāk iepazīt. Un pamatotu iemeslu dēļ.

  1. Viņš jūs informē par savu dzīvi.

Jūs pat varat brīnīties, kāpēc jums jāzina visas detaļas par to, kas notiek ar viņu, bet viņš vēlas dalīties ar jums, viņš vēlas, lai jūs kļūtu par viņa dzīves daļu.

  1. Viņš raksta jums pat tad, kad esat kopā ar draugiem.

Lielākajai daļai vīriešu puiku pulcēšanās laikā ir tabu novērst uzmanību no tālruņa. Bet, ja viņš joprojām ir apjucis, lai rakstītu jums, tad viņš nevar pārtraukt domāt par jums! Pat ja viņš jau ir dzēris, jo tad cilvēki īpaši nevar ierobežot reālas emocijas.

  1. Viņš ātri tev atbild.

Kad tu esi svarīgs vīrietim, viņš nevēlas, lai tu gaidi viņa atbildi un uztraucies, ka tu viņam nepatīk. Viņš pats priecājas, ka tu viņam raksti.

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here