3 in article

Spēcīga sieviete nekad neskries, nepiespiedīs un nelūgsies – viņa aizies.

4

Viņa piedzīvoja sarežģītus sadalījumus, pēc kuriem viņa savāca sevi pa gabalu. Daži pat domāja, ka viņa netiks galā. Bet katru reizi, kad viņa piecēlās, viņa kļuva gudrāka un stiprāka. Kad viņa uzskatīja, ka viņas pasaule var sabrukt, viņa savāca visus spēkus un cīnījās smagāk nekā iepriekš.

Viņa nesavtīgi atdod sirdi, jo nebaidās no mīlestības.

Bet viņa ir spēcīga sieviete, kura nekad neskries pēc vīrieša, neliks viņu vai kaut ko lūdzīs. Viņa labprātāk aiziet.

Viņa ir kļuvusi par sievieti, kura var iestāties par sevi un nebaidās paust savu viedokli. Viņa nekad neprasa mīlestību vai uzmanību. Ja kāds viņu uzskata par pašsaprotamu, viņa vienkārši aiziet.

6

Spēcīga sieviete netērē savu laiku, cerot, ka kāds mainīsies, viņa negaida brīnumu. Viņai ir labākas lietas, ko darīt, un viņa nepiespiedīs kādu, kurš nevēlas būt daļa no viņas dzīves. Ja kāds vēlas pamest savu dzīvi, viņa pat turēs viņam durvis un aizvērs.

Spēcīgas sievietes nevienu neskrien, viņas vienkārši izbauda savu dzīvi un ļauj vīrietim viņus vajāt. Un, ja vīrietis pierāda, ka ir vērts viņas uzmanību, viņa dos viņam iespēju.

Bet viņam ir jāpierāda. Jo spēcīgai sievietei nepietiek tikai ar pāris skaistiem vārdiem. Viņas pagātne viņai mācīja, ka darbības runā skaļāk nekā vārdi.

Spēcīga sieviete netērēs ne minūti sava laika ar vīrieti, kurš nav gatavs pielikt pūles un viņu sasniegt.

Spēcīga sieviete zina, ko viņa vēlas un ko viņa ir vērts. Viņa nebaidās par to pastāstīt vīrietim, viņa pati izlemj, kā vēlas dzīvot, pati rada savu laimi un aizsargā sirdi.

Viņu nemulsina fakts, ka daži vīrieši baidās no spēcīgām sievietēm. Jo viņš zina, ka īsts vīrietis nebaidīsies no viņas spēka.

Uzvarēt spēcīgas sievietes sirdi ir izaicinājums, kas nebaidīs tikai pārliecinātu vīrieti, kurš zina, ko vēlas. Bet, ja viņa saprot, ka viņam var uzticēties, viņa viņu mīlēs ar tādu pašu spēku.

Spēcīga sieviete vai nu ļoti mīl, vai aiziet, bet neskrien pēc vīrieša, neliek un nelūdz viņu būt ar viņu.

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here