3 in article

Tu esi pelnījusi vairāk par vīriešu uzmanību.

4

Jūs esat vērts vairāk nekā parasts randiņš kafejnīcā, skūpsti viņa automašīnā, vienzilbes ziņas no viņa ar mājienu, ka viņš nevēlas sazināties, bet vēlas kaut ko citu. Jūs esat vērts vairāk nekā būt kopā ar puisi, kurš vēlas tikai izklaidēties, kurš izdrāž jūsu smadzenes un uzskata jūs par “draugu ar privilēģijām”.

Es ceru, ka jūs zināt, ka esat vērts kādam, kurš ir gatavs braukt pāri pilsētai, lai jūs redzētu tikai tāpēc, lai jūs redzētu. Jūs esat cienīgs vīrietim, kurš meklēs jūsu iecienītākās puķes, lai tikai redzētu jūsu smaidu, kuru jūsu ģimene mīlēs, tikai redzot, kā viņš izturas pret jums.

Es ceru, ka jūs zināt, ka esat vērts vīrieša mīlestības. Jūs esat tā vērts, lai viņš veltītu jums savu laiku un sirdi. Jūs esat tā vērts, lai viņš pavadītu mēnešus, cenšoties izdomāt jums perfektu dāvanu, pārmest sev kaut nelielu, ne tik izrunātu vārdu, kas varētu jūs aizskart, atzīties mīlestībā un patiešām to sajust.

Jūs esat pelnījuši vairāk nekā iepazīšanās ar seksu, lai vīrietis vienkārši pastāstītu, ko vēlaties dzirdēt. Jūs esat pelnījis vīrieša godīgumu un cieņu. Jūs esat pelnījuši, ka viņš cenšas būt labākais ar jums.

6

Jūs esat vīriešu uzticības vērts. Ka viņš atteiktos no citām sievietēm, jo ​​viņš novērtē, ka viņam esi tu. Jūs esat tā vērts, lai viņš pēc cīņas varētu tevi apskaut, uzrakstīt tev “Saldos sapņus”, pat ja viņam būtu grūta diena.

Jūs esat cienīgs cilvēks ar lieliem sapņiem, nevis kāds, kurš viegli padodas un iet līdzi plūsmai. Jūs esat vērts kādu, kurš tic neiespējamajam. Jūs esat pelnījis vīrieti, kuram ir mērķi un ambīcijas, kurš katru dienu cenšas kļūt labāks.

Jūs esat vērts vairāk nekā nepatiesi solījumi un tukši vārdi. Ir vērts pacensties, lai viņš atcerētos, kura kafija jums patīk un kad jūsu vecākiem ir kāzu gadadiena. Jūs esat pelnījis kādu, kurš jums atveras un nebaidās no savām emocijām.

Es ceru, ka jūs zināt, ka esat vērts vairāk nekā tikai vīriešu uzmanība. Jūs esat pelnījis vīriešu mīlestību, uzticību un sirsnību.

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here