3 in article

Varbūt nebija lemts, ka tieši viņš izmainīs tavu likteni.

4

Es zinu to sajūtu, kad tu sāc kādu iemīlēt. – Varbūt tas tā ir? – tu domā. – Varbūt viņš ir mans liktenis?

Šī brīnišķīgā sajūta ir mīlestība. Apkārtējā pasaule kļūst tik dzīva, mīlas dziesmas radio iegūst jaunu nozīmi, un jūs pārņem miera sajūta, ka beidzot jums ir kāds, kuram varat uzticēties. Jūs vēlaties, lai tas ilgst mūžīgi …

Mēs nekad nemīlamies, lai pārtrauktu mīlēt. Mēs nekad neiemīlamies ar nodomu sāpināt sirdi, bet dziļi iekšā mēs zinām, ka pastāv šāda iespēja.

Jo, kad mēs iemīlamies, mūsu smadzenes ir vērstas tikai uz labo. Mums patīk koncentrēties uz laimīgiem mirkļiem. Un mūsu smadzenes aizmiglo realitāti, mūsu spēja vājinās, kad mēs iemīlamies. Mēs piedodam vieglāk, aizmirstam ātrāk un aizveram acis pret daudzām lietām. Mēs vēlamies ticēt, ka cilvēks, kuru mīlam, ir radīts mums. Mēs vēlamies ticēt, ka viņš ir ideāls. Mēs vēlamies ticēt, ka viņš ir mūsu liktenis.

6

Laiks iet, un jūs šķiraties. Varbūt tas ir tavs lēmums, vai varbūt viņš salauza tavu sirdi. Persona, ar kuru jūs iztēlojāties savu dzīvi. Persona, kas zina visas jūsu bailes, vēlmes, ieradumus, pēkšņi jūs pamet.

Nav precīzu slāņu, kas raksturotu šo sajūtu, ka jūsu attiecības ir beigušās. Ka jūs esat kļuvuši viens par otra pagātni, nevis nākotni.

Bet varbūt tam nevajadzēja būt jūsu liktenim?

Varbūt viņš bija tikai nodaļa jūsu grāmatā, nodaļa, kas ir pirms galvenā sižeta. Varbūt jūs satikāt viņu, lai iemācītos mīlēt dziļāk. Varbūt viņš palīdzēja jums parādīt, kas jūs patiesībā esat un kāds vēlaties būt. Varbūt viņš jūs tik ļoti salauza, ka jūsu vienīgā iespēja ir stiprināties.

Var būt simtiem iemeslu, taču jums jāatceras, ka katra atvadīšanās dod vietu kaut kam jaunam.

Tas nenozīmē, ka kaut kas nav kārtībā ar jums vai ar viņu, vienkārši jūsu stāsts ir beidzies, un nav jēgas pārlasīt tos pašus vārdus, mēģinot dzirdēt jaunu stāstu.

Ir pienācis laiks koncentrēties uz sevi. Ir pienācis laiks samierināties ar notikušo un palūkoties nākotnē.

Jo tavs vīrietis ir tavs liktenis priekšā. Viņš neliks jums neko šaubīties. Viņš vienkārši paliek ar jums mūžīgi.

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here