3 in article

Zinātnieki ir noskaidrojuši, kurus cilvēkus visbiežāk krāpj.

4

Kad es satiku savu nākamo vīru, viņš bija 42 gadus vecs vīrietis ar skumju personisko vēsturi. Viņu pievīla katra sieviete, ar kuru viņš nopietni satikies kopš 25 gadu vecuma, ieskaitot bijušo sievu.

Teikt, ka man bija jābūt ļoti maigam un gādīgam par viņu, nozīmē neko neteikt. Viņš bija ļoti piesardzīgs, dažreiz paranojas, dažreiz pārmērīgi reaģēja, un es viņu nevainoju. Kad mūsu attiecības kļuva nopietnākas, viņam kļuva grūtāk, jo arī viņa sirds varēja vairāk salauzt.

Godīgi sakot, es bieži sastopu cilvēkus, kuri vienmēr sastopas ar dažiem krāpniekiem. Es domāju, varbūt tieši krāpnieku upuriem ir kaut kas kopīgs vai kāda īpaša krāpnieku īpašība, kas viņus piesaista?

Un tagad zinātnieki beidzot ir mēģinājuši rast atbildi uz to.

6

Iepriekš uzsvars galvenokārt tika likts uz to, kā notiek krāpšanās, kādas attiecības ir pārim, kas pie tā var novest un vai krāpniekiem ir kopīgas iezīmes.

Jaunais pētījums tomēr koncentrējās uz to, kuri cilvēki, visticamāk, tiek krāpti, neatkarīgi no tā, vai viņiem ir kaut kas kopīgs.

Tika intervēti 1577 respondenti, no kuriem 19% piedzīvoja nodevību. Un, kad tika pētīta viņu personība un raksturs, izrādījās, ka …

cilvēki, kuri bija bezrūpīgāki, mazāk strādīgi un neorganizēti, kā arī labestīgāki un labprātīgāki palīdzēt, biežāk kļuva par nodevības upuriem.

Kad es ieraudzīju šo īpašību, es sapratu, ka manam vīram piemīt daudzas īpašības. Viņš vienmēr ļoti cenšas palīdzēt. Tā kā mēs sākām dzīvot kopā, es pamanīju, ka viņš izmantoja jebkādu attaisnojumu, lai nedotos uz darbu, piemēram, manis vietā, lai paliktu pie viņa slimā dēla mājās. Un viņa iedragātais smaids bija pirmā lieta, ko pamanīju, kad satikāmies. Lai gan viņš cenšas nodrošināt mūsu ģimeni, viņš ir šausmīgi neorganizēts.

Ko nozīmē šis pētījums

Ja esat ļoti draudzīgs un steidzaties palīdzēt, tad jūsu partneris var domāt, ka jūs varat viegli piedot viņa nodevību.

Ja esat neapdomīgs, nedarbojams un neorganizēts, tas var izraisīt attiecību problēmas, kuru dēļ jūsu partneris var skatīties pa kreisi.

“Neuzticams, nenobriedis vai slinks partneris palielina stresu un konfliktus ikdienas pienākumos, piemēram, rēķinu apmaksāšanā, mājas darbos, darbā, personīgajos solījumos,” skaidro zinātnieki.

Ko var izdarīt

Protams, ka krāpšanās vaina pilnībā ir krāpniekam. Un nedomājiet, ka jums nav jābūt draudzīgam un visiem jāpalīdz. Jums vienkārši jāpārliecinās, ka jūsu partneris nejūt, ka viņš var ļaunprātīgi izmantot jūsu laipnību un pārkāpt jūsu robežas. Varbūt esat pieradis pievērt acis uz viņa nepieņemamo uzvedību?

Atcerieties, ka jūs neesat atbildīgs par citu rīcību un nevarat tos kontrolēt. Bet jūs varat analizēt, vai attiecībās veidojat negatīvu vidi.

1 matched content

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here